Állásajánlatok

A ZOMKO Kereskedelmi Kft. aktuális állásajánlatai

PROJEKTMENEDZSER/ÉRTÉKESÍTŐ (DEBRECEN)

Pozíció: Projektmenedzser/Értékesítő

Cégünk több mint 30 éves, országos lefedettséggel rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő szerszám nagy- és kiskereskedelmi vállalat, aki Téged keres!

Milyen feladataid lesznek?

  • Projekt partnerek/Vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása, tanácsadás
  • Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése az üzlethálózat belső szabályzata alapján
  • Vevői visszajelzések kezelése
  • Szoros együttműködés a cég egyéb egységeivel

Ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak

  • Min. középiskolai végzettség
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, szóban és írásban
  • Műszaki ismeretek és affinitás
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Kedves, partnerorientált hozzáállás
  • Kitartó, önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

És rendelkezel a felsorolt előnyök valamelyikével vagy minddel, akkor köztünk a helyed!

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki kereskedelmben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk számodra?

  • Biztos munkahelyet egy kiemelkedő minőségi termékeket forgalmazó cégnél
  • Teljes munkaidős foglalkoztatást (H-P: 7:30 – 16:30), egy műszakos, nappali munkarendben
  • Hosszútávon tervezhető, folyamatos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő szerszám nagy- és kiskereskedelemi cégnél
  • Modern, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközparkot
  • Lendületes munkahelyi légkört, jó hangulatot
  • Betanítást, oktatást és kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
  • Megegyezés szerinti bérezést

Munkavégzés helye: 4034 Debrecen, Vágóhíd utca 32.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével a karrier@zomko.hu email címre várjuk! Kérjük, a tárgyban jelöld meg a pozíció nevét! (Projektmenedzser/Értékesítő)

A jelentkezéssel hozzájárulok a megadott személyes adataim 12 hónapig történő tárolásához, kezeléséhez.
A fenti adatkezeléshez a hozzájárulásod az adatkezeles@zomko.hu email címre küldött elektronikus levéllel tudod visszavonni.