Állásajánlatok

A ZOMKO Kereskedelmi Kft. aktuális állásajánlatai

BESZERZŐ

Pozíció: Beszerző

Ha érdekel a nemzetközi kereskedelem világa; netán jártas vagy már benne és imádod a pezsgését; nem ijedsz meg a kihívásoktól akkor köztünk a helyed!

Cégjellemzők:

Magyarországi, több mint 30 éves szakmai múlttal és biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő szerszámkereskedelmi nagykereskedés keres tapasztalattal rendelkező, lendületes és agilis beszerző kollégát.

A következő feladataid lesznek:

  • Beszerzési ügyintézés az igények megállapításától a raktárba való kiszállításig
  • Árajánlatok kérése, rendszerezése, elemzése, összehasonlítása
  • Rendelési igények összeállítása és rendelések leadása
  • Árkalkulációk, árelemzések készítése
  • A rádbízott beszállítók termékeinek alapos ismerete
  • Saját márkás termékek csomagolásához szakmai útmutató anyagok készítése a grafikai részleg számára
  • Szállítmányozási ügyintézés
  • Szoros együttműködés a cég egyéb egységeivel

Ami elengedhetetlen, hogy hatékonyan tudd a munkád végezni:

  • 2-3 év beszerzői tapasztalat
  • Munkánk során napi szinten használjuk az angol nyelvet ezért, annak magasfokú ismerete elengedhetetlen
  • Megoldásokban gondolkozz és légy pozitív
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Légy fogékony a tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkádra légy igényes
  • Irodai szoftverek (Word, Excel) magas szintű ismerete

Előnyök:

  • Szerszámkereskedelmi tapasztalati háttér
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Vectory ERP rendszer felhasználói ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Szeged

Amit kínálunk:

  • Egy olyan munkakört, amelyben széleskörű kereskedelmi ismereteket sajátíthatsz el
  • Betanítás és mentoráció a kezdetektől
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Éves bónuszok a kitűzött tervek teljesülésének függvényében

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével a karrier@zomko.hu email címre várjuk! Kérjük, a tárgyban jelöld meg a pozíció nevét! (Beszerző)

A jelentkezéssel hozzájárulok a megadott személyes adataim 12 hónapig történő tárolásához, kezeléséhez.
A fenti adatkezeléshez a hozzájárulásod az adatkezeles@zomko.hu email címre küldött elektronikus levéllel tudod visszavonni.